Djuni > Holiday Village > 11denní > All Inclusive

Bulharsko, Djuni, Holiday Village, za <span>27.490</span>Kč
  • Cena za 1 osobu – 27.490    SLEVA 26%
  • All Inclusive
  • Doprava – Letecky
  • Délka pobytu – 11 dnů
  • Termín – od 26.06.2024 do 06.07.2024
  • FIRST MINUTE

****Holiday Village – Djuni (Bulharsko)

Hodnocení návštěvníků: 4.5/5, celkem hodnoceno 5x    Přečíst >>>

Duni Holiday Village - All Inclusive je exkluzivním zařízením v rámci Duni Royal Resort nedaleko města Sozopol, pouhých 400 metrů od pláže. S luxusně zařízenými pokoji a 4 venkovními bazény, z nichž jeden je vyhrazen pro děti, nabízí pohodlný pobyt. Umístění poblíž Sozopolu umožňuje snadný přístup k tomuto malebnému letovisku, které je vzdáleno pouze 10 minut jízdy autem, a 40 km od letiště Burgas.

Vybavení hotelu zahrnuje 293 pokoje v dvou nebo třípatrových budovách, s recepcí v hotelu Belleville. Hosté mohou využívat restaurací, a-la-carte restaurací, barů a diskotéky. V venkovním areálu je sladkovodní bazén s barem u bazénu, a hosté Holiday Village mají přístup do aquaparku v rámci Duni Royal Resort zdarma.

Ubytování v pokojích s balkonem nebo verandou a vlastním sociálním zařízením zahrnuje klimatizaci (provoz zdarma od 15.06. do 15.09.), TV/SAT, telefon, trezor (za poplatek) a chladničku. Možnost jedné přistýlky a dostupné jsou také suity s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem.

Stravování v Holiday Village je all-inclusive a zahrnuje snídaně formou bufetu, pozdní snídaně, obědy, občerstvení, kávu s moučníkem, sendvičový koutek, večeře a půlnoční občerstvení. Hosté mohou vychutnávat neomezenou konzumaci domácích nápojů.

Mezi poskytované služby patří možnost využití 10 tenisových kurtů, stolní tenis, lukostřelba, šipky, plážový volejbal, aerobik, surfování, bar u tenisového kurtu a diskotéka. K dispozici je také hlídaná pláž s snack barem, zdravotnickou stanicí, slunečníky, lehátky a sprchami nedaleko hotelu Belleville.


Nezaujal Vás tento hotel?

▼▼▼ Nevadí 🙂 Ve vyhledávacím formuláři si můžete najít ubytování v Bulharsku podle svých představ. ▼▼▼


Djuni

Djuni, umístěné na jižním pobřeží Černého moře v Bulharsku, je součástí slavné Bulharské riviéry, regionu proslulého svou krásou a turistickými atrakcemi. Tato lokalita je strategicky umístěna mezi historickým městem Sozopol a letoviskem Primorsko, což návštěvníkům umožňuje snadný přístup k kulturním památkám a rekreačním aktivitám. Geografie Djuni je charakteristická svými nedotčenými písečnými plážemi, mírně zvlněnými kopci a svěží krajinou, která vytváří idylické prostředí pro toto letovisko.

Samotné Djuni je známé především jako moderní rekreační oblast, avšak celý region má bohaté historické pozadí. Nedaleké město Sozopol s půvabným starým městem a starobylou architekturou svědčí o staletích civilizací podél pobřeží Černého moře. Návštěvníci Djuni mohou prozkoumat toto historické dědictví tím, že navštíví okolní oblasti a objeví archeologická naleziště, jako je starověké město Apollonia. Počasí v Djuni je typické pro pobřeží Černého moře a charakterizuje se středomořským klimatem s horkými, suchými léty a mírnými, vlhkými zimami. Díky tomu je Djuni ideální destinací pro milovníky slunce, kteří chtějí užít si pláže a outdoorové aktivity v letních měsících.


Prohlédnout více fotografií >>>


Víte, jaké je právě v Djuni počasí?

DJUNI počasí

Jaké vyžití najdete v Djuni a okolí

Cestovní ruch v Djuni se soustředí na jeho pověst jako přímořského letoviska, které nabízí směs přírodních krás, rekreačních aktivit a all-inclusive ubytování. Středisko je známé svou dobře vyvinutou infrastrukturou, která se zaměřuje na poskytování komplexních a příjemných zážitků pro návštěvníky. Pláže v Djuni jsou hlavní atrakcí, s jemným zlatým pískem a lákavými vodami Černého moře. Hlavní pláž v Djuni, často spojovaná se jménem letoviska, je rozlehlým a pečlivě udržovaným úsekem, kde si turisté mohou odpočinout, opalovat se a věnovat se různým vodním sportům. Rekreační zařízení na pláži zajišťují pohodlný a příjemný pobyt pro turisty hledající přímořské útočiště.

V nedalekém Sozopolu, ležícím severně od Djuni, jsou známé různorodé pláže. Centrální pláž v Sozopolu, nedaleko malebného starého města, je populární destinací s živou atmosférou. Pláž Harmani, táhnoucí se podél nové části Sozopolu, nabízí rozlehlé pobřeží s různými plážovými kluby a vodními aktivitami. Na jih od Djuni se nachází Primorsko s pláží Perla, známou svým nedotčeným pískem a průzračnou vodou. Tyto blízké pláže přispívají k atraktivitě regionu a poskytují turistům široké spektrum přímořských zážitků a scenérií, které mohou prozkoumat při návštěvě Djuni a okolních oblastí.

Nezapomeňte si před cestou do Bulharska sjednat kvalitní cestovní pojištění :: reklama

Památky, které nesmíte v Djuni minout

Djuni, které se nachází na jižním pobřeží Černého moře v Bulharsku, je známé především svými moderními rekreačními zařízeními, a přestože nemusí mít v bezprostřední blízkosti významné historické památky, region nabízí přístup do okolních měst s bohatým kulturním dědictvím. Jedním z pozoruhodných historických míst je starobylé město Sozopol, které se nachází severně od Djuni. Staré město Sozopolu je pokladnicí historických památek se starověkou architekturou, středověkými kostely a zbytky městských hradeb. Kostel sv. Cyrila a Metoděje s osobitou dřevěnou architekturou a Archeologické muzeum umožňují nahlédnout do dlouhé a rozmanité historie regionu.

Pokud jde o přírodní památky, přírodní rezervace Ropotamo je pozoruhodnou atrakcí poblíž Djuni. Rezervace, která se nachází jižně od Sozopolu, zahrnuje rozmanitý ekosystém mokřadů, lesů a malebné řeky Ropotamo. Návštěvníci mohou prozkoumat stezky rezervace, podniknout výlety lodí po řece a pozorovat různé druhy ptáků, což z ní dělá útočiště pro milovníky přírody. Úžasná krajina a biologická rozmanitost přírodní rezervace Ropotamo nabízí osvěžující kontrast k zážitku z pobřežního letoviska v Djuni a poskytuje příležitosti pro venkovní průzkum a oceňování divoké zvěře.

Djuni vám však nabídne mnohem více ..

I když je Djuni známé především pro svá plážová letoviska a přírodní krásy pobřeží Černého moře, existuje několik dalších aspektů, které mohou návštěvníci během svého pobytu považovat za zajímavé. Areál letoviska často pořádá různé akce a aktivity, které zvyšují zážitek hostů. Od plážových večírků a živých vystoupení až po kulturní večery oslavující bulharské tradice, Djuni si klade za cíl poskytnout návštěvníkům živou a zábavnou atmosféru. Kontrola kalendáře akcí v resortu nebo dotazování personálu hotelu může vést k příležitostem ponořit se do místních slavností.

Prozkoumávání kulinářských specialit Djuni je nutností. Restaurace a místní stravovací podniky v resortu nabízejí širokou škálu jídel, včetně tradiční bulharské kuchyně a mezinárodních specialit. Ochutnávka místních specialit, jako je banitsa (slané pečivo), kavarma (pomalu vařené maso a zelenina) nebo čerstvé mořské plody z Černého moře, může poskytnout nádherný gastronomický zážitek. Kromě toho, ochutnávání bulharských vín, která mají dlouhou a legendární historii, je skvělý způsob, jak si vychutnat vinařské dědictví této země.

Zapojení se do místních zvyků a tradic je dalším aspektem, který si nesmíte nechat ujít. Bulhaři jsou známí svou pohostinností a vřelostí a čas strávený s místními může poskytnout autentičtější zážitek. Ať už se jedná o účast na tradičních tanečních vystoupeních, poznávání bulharského folklóru nebo prosté užívání pohodového přímořského životního stylu, ponoření se do místní kultury může vaší návštěvě Djuni dodat hloubku. Prozkoumávání okolních měst, jako je Sozopol s jeho historickým kouzlem, nebo výlety lodí podél pobřeží Černého moře mohou také odhalit skryté poklady a obohatit váš celkový zážitek z této malebné části Bulharska.

Víte, že ...

.. je středisko Djuni známé svým úsilím o zachování přírodních krás okolí, včetně nedalekého národního parku? Snaží se o to zaváděním ekologických postupů, jako je snižování odpadu, ochrana vody a iniciativy v oblasti obnovitelné energie a také se aktivně zapojuje do komunitních projektů zaměřených na ochranu místní divoké zvěře a ekosystémů. Tato oddanost péči o životní prostředí odlišuje Djuni jako destinaci, která poskytuje nejen luxusní vybavení, ale také myslí na zachování přírodního prostředí pro budoucí generace.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *