Elenite > MPM Zornitza Sands & Spa > 4denní > All Inclusive

Bulharsko, Elenite, Mpm Zornitza Sands & Spa, za <span>3.890</span>Kč
  • Cena za 1 osobu – 3.890    SLEVA 38%
  • All Inclusive
  • Doprava – Vlastní
  • Délka pobytu – 4 dny
  • Termín – od 17.09.2024 do 20.09.2024
  • FIRST MINUTE

****Mpm Zornitza Sands & Spa – Elenite (Bulharsko)

Hodnocení návštěvníků: 4.2/5, celkem hodnoceno 47x    Přečíst >>>

MPM Zornitza Sands & Spa je luxusní hotelový komplex umístěný nedaleko rezortu Elenite, jen 10 km od zálivu Kozluka a Slunečního Pobřeží. Nabízí svým hostům klimatizované a elegantně zařízené ubytování s moderním vybavením, včetně satelitní TV a nepřetržitě dostupné pokojové služby.

Vybavení hotelu zahrnuje elegantní vstupní halu s recepcí, směnárnou a výtahy. Hosté zde najdou také trezor za poplatek, lobby bar, restauraci s terasou a také restauraci "a la carte". Pro potřeby konferencí jsou k dispozici konferenční sál a veřejné prostory s bezplatným Wi-Fi. Ostatními vybaveními jsou obchod se suvenýry, salon krásy a čistírna. V zahradě hotelu se nachází bazén s terasou, kde jsou k dispozici lehátka, slunečníky a osušky zdarma, a také bar u bazénu.

Ubytování zahrnuje pokoje a apartmá s výhledem na moře. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi v prostoru recepce a ve vstupní hale. Stravování je zajištěno formou bufetu na snídaně, obědy a večeře, s třemi tematickými večeřemi týdně.

Hotel Zornitza Sands & Spa poskytuje také různé služby pro pohodlí hostů, včetně bezplatného používání lehátek u bazénu a na pláži. V hlavní restauraci se podávají jídla mezinárodní i bulharské kuchyně, a pravidelně se konají tematické večery. Bezdrátové internetové připojení je k dispozici ve společných prostorách zdarma a soukromé parkování na areálu hotelu je dostupné také zdarma (rezervace není možná).

Hotelová pláž je písečná s lehátky a slunečníky zdarma, avšak ve vodě je kamenné podloží, a proto se doporučuje používat boty do vody pro pohodlný pobyt u moře.


Nezaujal Vás tento hotel?

▼▼▼ Nevadí 🙂 Ve vyhledávacím formuláři si můžete najít ubytování v Bulharsku podle svých představ. ▼▼▼


Co najdete v Elenite

Elenite je okouzlující lokalita na východním pobřeží Bulharska, zasazená mezi Černým mořem a Balkánskými horami. Jeho jedinečná geografie nabízí kombinaci přírodních krás a klidu. Region se vyznačuje dlouhým, písečným pobřežím, které se táhne v délce několika kilometrů a poskytuje dokonalé prostředí pro milovníky pláží. Na severu vytvářejí impozantní balkánské hory úžasnou kulisu, která nabízí možnosti pěší turistiky pro ty, kteří hledají dobrodružství. Poloha Elenite s jeho blízkostí k moři i horám z něj dělá všestrannou destinaci, která uspokojí širokou škálu zájmů.

Pokud jde o historii, Elenite je relativně moderní vývoj ve srovnání s některými ze starobylých bulharských měst a měst. Byl účelově postaven jako rekreační oblast ve druhé polovině 20. století, navržený tak, aby poskytoval klidné a rodinné prázdninové prostředí. V průběhu let se stala oblíbenou destinací pro bulharské i mezinárodní turisty, kteří hledají relaxaci a odpočinek u moře. V regionu panuje středomořské klima, které se vyznačuje horkými, suchými léty a mírnými zimami. Toto příznivé počasí dělá z Elenite ideální destinaci pro letní dovolenou, s teplotami v průměru nad 30 °C během hlavní sezóny. Díky mírným zimám je také atraktivním místem pro ty, kteří hledají klidnější mimosezónní odpočinek, kde teploty zřídka klesají pod bod mrazu. Toto klima v kombinaci s malebným okolím zajišťuje, že Elenite zůstává oblíbenou destinací po celý rok.


Prohlédnout více fotografií >>>


Aktuální počasí v Elenite + předpověď

ELENITĖ počasí

Elenite a jeho krásné pláže

Cestovní ruch je jádrem identity Elenite a region přitahuje návštěvníky, kteří hledají relaxační dovolenou na pláži a dobrodružství v přírodě v nedalekých oblastech. Jednou z nejvýznamnějších atrakcí v Elenite je nádherná pláž Elenite, která se táhne podél pobřeží Černého moře. Jemné zlaté písky a čisté vody vytvářejí ideální prostředí pro opalování, plavání a různé vodní sporty. Mnoho all-inclusive resortů v této oblasti nabízí přímý přístup na tuto krásnou pláž, což umožňuje hostům plně si užít moře.

Pro ty, kteří chtějí prozkoumat okolí Elenite, je nedaleké město Nessebar nezbytnou zastávkou. Nesebar, který je na seznamu světového dědictví UNESCO, je známý svou dobře zachovanou středověkou architekturou a historickým kouzlem. Město se nachází na malém poloostrově a je plné starobylých kostelů, úzkých dlážděných uliček a tradiční bulharské architektury. Další zajímavou blízkou destinací je Slunečné pobřeží, které je proslulé svým rušným nočním životem, aquaparky a širokou škálou zábavy. Pro milovníky přírody nabízejí balkánské hory možnosti pěší turistiky s trasami vedoucími k malebným vyhlídkám, odkud si můžete vychutnat panoramatický výhled na pobřeží a okolní krajinu. Ať už vás zajímá historie, outdoorové aktivity nebo jen odpočinek na pláži, Elenite a jeho okolní regiony nabízejí rozmanité atrakce k objevování.

Nezapomeňte si před cestou do Bulharska sjednat kvalitní cestovní pojištění :: reklama

Elenite a jeho historické či přírodní památky

Region Elenite a jeho okolí se může pochlubit množstvím historických a přírodních památek, které návštěvníkům poskytují bohatý a rozmanitý zážitek. Jednou z významných historických památek je starobylé město Nesebar, často označované jako Perla Černého moře. Toto místo světového dědictví UNESCO je domovem pokladnice historických a architektonických zázraků, včetně starobylých kostelů, opevnění a tradičních bulharských domů. Při prozkoumávání jeho úzkých dlážděných uliček se přenesete zpět v čase na místo, které bylo svědkem tisíciletí historie.

Vedle Nesebaru je dalším historickým skvostem nedaleké starobylé město Sozopol. Je to jedno z nejstarších měst v Bulharsku s historií starou více než 2 600 let. Sozopol je proslulý svým půvabným starým městem, kde se můžete projít po starověkém opevnění, navštívit archeologická naleziště a obdivovat dobře zachovalou středověkou architekturu. Město také nabízí ohromující výhled na moře a malebné pláže, což přispívá k jeho přitažlivosti.

Z přírodního hlediska jsou Balkánské hory, často nazývané Stara Planina, významnou přírodní dominantou regionu. Tyto majestátní hory nabízejí dechberoucí výhledy, svěží lesy a četné turistické stezky pro outdoorové nadšence. Průzkum balkánských hor vám umožní objevit nedotčenou krajinu, skryté vodopády a rozmanitou flóru a faunu. Jedinečná geografie regionu s horami, které se setkávají s mořem, vytváří ohromující kontrast a přidává na celkové přitažlivosti oblasti Elenite. Ať už vás láká historické poznávání nebo přírodní krásy, Elenite a jeho okolí nabízí podmanivou kombinaci obojího, díky čemuž je destinací, která oslovuje širokou škálu zájmů.

Elenite vám však nabídne mnohem více ..

Jedním z nejlepších zážitků při návštěvě Bulharska je ochutnávka tradiční bulharské kuchyně. Elenite a blízká města nabízejí mnoho restaurací, kde si můžete vychutnat autentická jídla jako banitsa (pečivo plněné sýrem a vejci), salát shopska (osvěžující směs rajčat, okurek, paprik a sýru feta) a kavarma (vydatný guláš). Nezapomeňte své jídlo doplnit sklenkou bulharského vína nebo Rakia, silné ovocné pálenky oblíbené v regionu.

Bulharsko má bohaté kulturní dědictví a Elenite často pořádá folklorní festivaly a akce, kde můžete zažít tradiční hudbu, tanec a zvyky. Nenechte si ujít místní představení a oslavy, které nabízejí pohled do bulharských tradic a dodávají vaší návštěvě slavnostní atmosféru. Procházky po místních trzích jsou skvělým způsobem, jak objevit ručně vyráběná řemesla a suvenýry, které odrážejí bulharskou kulturu. Hledejte ručně vyráběnou keramiku, textilie a šperky, které jsou smysluplnými památkami na vaši cestu.

Bulharsko má silné spojení se starověkou thráckou civilizací. Během pobytu v Elenite doporučujeme prozkoumat thrácké hrobky a ruiny v regionu, jako je thrácká hrobka Kazanlak, která je na seznamu světového dědictví UNESCO. Tato archeologická naleziště nabízejí hluboký pohled do dávné historie Bulharska.

Návštěva Elenite a jeho přilehlých oblastí není jen o užívání si přírodních krás a historických památek; je to také příležitost zapojit se do místní kultury, kuchyně a tradic, které činí Bulharsko jedinečnou a nezapomenutelnou destinací.

Možná nevíte, že ...

.. se Elenite může pochlubit vlastním vodním parkem, známým jako Aquapark Piráti z Karibiku? Je to vodní park s pirátskou tématikou, který nabízí zábavné atrakce a skluzavky, což z něj činí skvělou aktivitu pro rodiny s dětmi, kteří se chtějí ochladit a užít si vodní zábavu.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *