Lozenec > Siena Premium Retreat > 3denní > Snídaně

Bulharsko, Lozenec, Siena Premium Retreat, za <span>14.190</span>Kč
  • Cena za 1 osobu – 14.190    SLEVA 21%
  • Snídaně
  • Doprava – Letecky
  • Délka pobytu – 3 dny
  • Termín – od 14.07.2024 do 16.07.2024
  • FIRST MINUTE

*****Siena Premium Retreat – Lozenec (Bulharsko)

Prozatím bez hodnocení. Chcete přidat své?

Siena Premium Retreat je luxusní hotel situovaný v klidné oblasti, jen přibližně 300 metrů od centra letoviska Lozenec. Tato poloha nabízí klidné prostředí s pohodovou atmosférou, zatímco centrum Primorska je vzdáleno přibližně 10 kilometrů. V blízkosti hotelu se nacházejí restaurace, bary a nákupní možnosti, což poskytuje pohodlný přístup k potřebným službám.

Pláž je vzdálena přibližně 100 metrů od hotelu a má písčitý povrch. K dispozici je pozvolný vstup do moře, ačkoli pláž je oddělena místní komunikací. Lehátka a slunečníky na pláži jsou dostupné za poplatek.

Samotný hotel nabízí komfortní ubytování ve standardních pokojích s individuální klimatizací zdarma, koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, SAT-TV, minibarem (za poplatek), bezpečnostní schránkou zdarma a balkonem. Dětská postýlka je k dispozici na vyžádání zdarma. Některé pokoje nabízejí výhled na bazén.

V rámci hotelových sportovních a zábavních možností jsou k dispozici zdarma miniklub, dětské hřiště, fitness, wellness a sauna. Za poplatek je možné využívat masáže.

Stravování v hotelu je poskytováno ve formě bufetu a zahrnuje možnost snídaně nebo polopenze. Hotel Siena Premium Retreat tak nabízí kombinaci luxusního ubytování, klidné atmosféry a pohodlné polohy blízko pláže a centra letoviska.


Nezaujal Vás tento hotel?

▼▼▼ Nevadí 🙂 Ve vyhledávacím formuláři si můžete najít ubytování v Bulharsku podle svých představ. ▼▼▼


Lozenec

Lozenec, malebná obec na jižním bulharském pobřeží Černého moře, leží mezi městy Sozopol a Carevo. Nabízí návštěvníkům nádherný výhled na azurové vody Černého moře. Jeho strategická poloha mezi hlavními letovisky Sozopol a Carevo poskytuje ideální rovnováhu mezi klidným útočištěm a přístupem k živějším destinacím. Lozenec je snadno dosažitelný po silnici, což ho činí atraktivním místem pro ty, kteří chtějí prozkoumat bohatou krajinu a kulturní památky regionu.

Geografii Lozence dominují malebné písečné pláže, skalnaté zátoky a zelené kopce. Hlavní pláž Lozenets se táhne podél nábřeží a přitahuje milovníky slunce a vodních sportů. Vesnice je rovněž blízko pohoří Strandža, které nabízí skvělé možnosti pro pěší turistiku a poznávání přírodních krás. I když Lozenec sám nemá bohatou historickou minulost, okolní region byl ovlivněn starověkými civilizacemi, jako byly thrácké osady a římská říše. Moderní Lozenec si udržuje své uvolněné kouzlo, které láká ty, kteří hledají klidnou letní dovolenou. Středomořské klima zaručuje horká a suchá léta, což z Lozence činí ideální destinaci pro milovníky pláží, zatímco mírné zimy podporují jeho celoroční přitažlivost jako klidného útočiště podél bulharského pobřeží Černého moře.


Prohlédnout více fotografií >>>


Jaké má právě Lozenec počasí a předpověď na další dny

ŁOZENEC počasí

Lozenec a jeho krásné pláže

Cestovní ruch v Lozenci roste, protože tato vesnice přitahuje cestovatele hledající autentické pobřežní zážitky na bulharském Černém moři. Pláže v Lozenci jsou hlavním lákadlem, přičemž mezi návštěvníky je oblíbená centrální pláž Lozenec. Tento písečný úsek nabízí uvolněnou atmosféru a plážové bary, které jsou ideální pro opalování a užívání si křišťálově čisté vody Černého moře. Coral Beach, ležící mírně na jih, je dalším pokladem, známým svou klidnou atmosférou a nedotčeným okolím, což ho činí preferovaným místem pro ty, kteří hledají klidnější plážový zážitek.

Nedaleký region Carevo a okolní pobřeží také nabízejí řadu atraktivních pláží. Pláž Arapya, jen kousek od Lozence, je známá svým zlatým pískem a průzračnou vodou. Tato pláž poskytuje odlehlejší únik, obklopená přírodou a nabízí klidné útočiště. Pláž Nestinarka v Carevu je rodinnou destinací s mělkými vodami a mírným svahem, takže je vhodná pro děti. Pláž Kavatsite nedaleko města Sozopol je malebný úsek, který kombinuje písečné pobřeží se svěží zelení a poskytuje malebné prostředí pro návštěvníky pláže. Tyto rozmanité pobřežní možnosti přispívají k celkové přitažlivosti regionu, uspokojují řadu preferencí a zajišťují návštěvníkům Lozence a jeho okolí nádherný přímořský zážitek.

Nezapomeňte si před cestou do Bulharska sjednat kvalitní cestovní pojištění :: reklama

Památky, které nesmíte v Lozenci minout

Ačkoliv samotný Lozenec neoplývá historickými památkami, okolní region nabízí pestrou směsici historických a přírodních zajímavostí k prozkoumání. Pohoří Strandža, situované nedaleko, poskytuje regionu impozantní kulisu. Toto starobylé pohoří je bohaté na husté lesy, meandrující řeky a rozmanitou flóru a faunu. Strandža nabízí příležitosti pro pěší turistiku a přírodní procházky, což návštěvníkům umožňuje ponořit se do přírodních krás oblasti. V dosahu je také megalitická svatyně Beglik Tash, starověký thrácký skalní útvar a archeologické naleziště. Toto unikátní místo s velkými kamennými stavbami a rytinami poskytuje pohled do dávné a tajemné historie regionu.

Pro milovníky historie je město Sozopol, nacházející se jižně od Lozence, opravdovým pokladem kulturního dědictví. Staré město Sozopolu se svými dlážděnými uličkami a dobře zachovanou středověkou architekturou přenese návštěvníky zpět v čase. Archeologické muzeum v Sozopolu vystavuje artefakty z různých historických období, včetně thráckých, řeckých a římských vlivů. Kostel sv. Jiří, významná stavba s malebnou polohou na pobřeží, dodává Sozopolu historické kouzlo. Prozkoumávání těchto kulturních a přírodních památek v regionu Lozenec poskytuje bohatý a všestranný zážitek, který umožňuje návštěvníkům ocenit rozmanité stránky bulharského pobřeží Černého moře.

Lozenec vám však nabídne mnohem více ..

Lozenec, kromě svých nádherných pláží a přírodních scenérií, nabízí řadu dalších atrakcí, které by návštěvníci neměli přehlédnout. Celoročně zde probíhají různé kulturní akce a festivaly, jež umožňují nahlédnout do místních tradic a vytvořit živou atmosféru. Během letní sezóny je noční život ve městě plný plážových párty a hudebních akcí, které lákají jak místní obyvatele, tak turisty. Prožití této dynamické a slavnostní atmosféry přináší Lozenci jedinečný a nezapomenutelný zážitek.

Ochutnání místní kuchyně je při návštěvě Lozence nezbytností. Město je plné restaurací nabízejících mořské plody a tradiční bulharská jídla. Návštěvníci si mohou vychutnat čerstvé úlovky z Černého moře, jako jsou grilované ryby a mořské plody, spolu s tradičními pokrmy, jako je banitsa a kavarma. Pobřežní promenáda nabízí mnoho útulných kaváren a taveren, kde si můžete vychutnat lahodná jídla a zároveň se kochat výhledem na moře. Spojení s místní komunitou a osvojení si klidného tempa života v Lozenci poskytuje autentický zážitek z pobytu v tomto přímořském letovisku.

Objevování přírodních krás v okolí, jako je malebné pohoří Strandža a starobylá megalitická svatyně Beglik Tash, návštěvníkům umožňuje poznat bohatou historii a úchvatnou krajinu regionu. Lozenec tak nabízí nejen pláže, ale i kulturní a gastronomické zážitky, které doplňují vaši dovolenou o další rozměr.

Věděli jste, že ...

.. nedaleké pohoří Strandža, které je viditelné z Lozence, ukrývá skrytá megalitická místa a starověké thrácké ruiny? Přestože tyto archeologické poklady nejsou široce známé, přispívají k historické mystice regionu.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *