Obzor > HVD Club Hotel Miramar > 14denní > Ultra All inclusive

Bulharsko, Obzor, Hvd Club Hotel Miramar, za <span>57.290</span>Kč
  • Cena za 1 osobu – 57.290    SLEVA 21%
  • Ultra All inclusive
  • Doprava – Letecky
  • Délka pobytu – 14 dnů
  • Termín – od 10.07.2024 do 23.07.2024
  • FIRST MINUTE

****Hvd Club Hotel Miramar – Obzor (Bulharsko)

Prozatím bez hodnocení. Chcete přidat své?

HVD Club Hotel Miramar je luxusní hotel otevřený v roce 2006, který se nachází v letovisku Obzor na bulharském pobřeží mezi městy Burgas a Varna, přibližně 65 km od každého z těchto měst. Hotel je situován přímo na široké písečné pláži, což poskytuje hostům snadný přístup k moři. Letiště je také vzdálené 65 km a nejbližší nákupní možnosti jsou v dosahu pouhých 250 metrů od hotelu, což je ideální pro hosty, kteří chtějí prozkoumat místní nabídku obchodů a služeb.

Hotel nabízí širokou škálu vybavení, včetně vstupní haly s recepcí, hlavní hotelové restaurace a dvou tematických restaurací zaměřených na bulharskou a italskou kuchyni. K dispozici jsou také bar, snack bar, minimarket, kadeřnictví, obchod se suvenýry a konferenční místnost. Pro relaxaci hostů je připraven velký venkovní sladkovodní bazén s integrovaným brouzdalištěm, krytý bazén a pro děti je k dispozici miniklub a dětské hřiště.

Ubytování zahrnuje dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou, centrálně řízenou klimatizací, telefonem, ledničkou, satelitní televizí a trezorem (za poplatek). Každý pokoj má balkon nebo terasu. Pro náročnější hosty jsou k dispozici prostornější pokoje Superior nebo Suite, které zahrnují ložnici a obývací pokoj s pohovkou.

Stravování v hotelu probíhá v rámci All Inclusive programu, který je dostupný od 10:00 do 24:00. Program zahrnuje snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, stejně jako lehké občerstvení během dne, půlnoční občerstvení a neomezené množství rozlévaných nealkoholických a místních alkoholických nápojů. Hosté si tak mohou užívat pestré a chutné pokrmy po celý den bez starostí.

Hotel poskytuje také bohatou nabídku služeb a aktivit, včetně pravidelných animačních a večerních zábavných programů. Sportovně založení hosté mohou využít basketbal, vodní pólo, vodní gymnastiku, boccia, šipky, lukostřelbu, stolní tenis, biliard, plážový volejbal nebo fitness centrum. Za poplatek jsou k dispozici sauna, vířivka, masáže a salón krásy. Hosté mohou také využít bezplatná lehátka a slunečníky u bazénu a připojení k internetu je možné za poplatek.

Pláž přímo před hotelem je písčitá a vybavena lehátky a slunečníky, které jsou k dispozici zdarma v omezeném množství. Plážový bar nabízí osvěžující nápoje a hosté si mohou za poplatek vyzkoušet různé vodní sporty, což přispívá k celkově příjemnému pobytu v tomto luxusním hotelu.


Nezaujal Vás tento hotel?

▼▼▼ Nevadí 🙂 Ve vyhledávacím formuláři si můžete najít ubytování v Bulharsku podle svých představ. ▼▼▼


Obzor

Obzor je strategicky umístěn podél jižního pobřeží Černého moře v Bulharsku, přibližně na půli cesty mezi hlavními městy Varna a Burgas. Jeho zeměpisná poloha ho řadí do regionu známého pro svou rozmanitou krajinu s kombinací nedotčených pláží, zvlněných kopců a přístupem k Balkánským horám na severozápadě. Městečko se nachází na malém vyvýšeném poloostrově a nabízí úžasný panoramatický výhled na moře a okolní krajinu. Tato výhodná poloha přispívá k jedinečnému kouzlu Obzoru a poskytuje návštěvníkům jak přímořský klid, tak příležitosti k prozkoumání přírodních krás vnitrozemí.

Historie Obzoru je hluboce zakořeněna ve starověku a archeologické důkazy naznačují, že thrácká osídlení v této oblasti se datují tisíce let zpět. Římské dědictví města dokládá římská pevnost Obzor, starobylá pevnost na kopci Golyamo Kale, která za římských dob sloužila jako strategická vojenská základna. V průběhu staletí zažil Obzor vlivy byzantské, osmanské a bulharské kultury, což přispělo k jeho bohaté historické rozmanitosti. Dnes pozůstatky jeho minulosti, včetně starověkých sloupů a archeologických nalezišť, harmonicky koexistují s moderním vybavením, které uspokojí návštěvníky hledající směs historie, kultury a přímořské relaxace. Obzor se středomořským podnebím má horká a suchá léta, což z něj dělá přitažlivou destinaci pro milovníky pláží, zatímco jeho mírnější zimy přispívají k jeho celoroční přitažlivosti.


Prohlédnout více fotografií >>>


Předpověď počasí pro Obzor a aktuální situace

OBZOR počasí

Krásná místa v Obzoru, která stojí za pozornost

Cestovní ruch v Obzoru se vyznačuje příjemnými městskými plážemi, kulturními atrakcemi a klidnou atmosférou, která přitahuje návštěvníky, kteří hledají klidnější přímořský zážitek. Hlavní pláž v Obzoru je hlavní atrakcí, která nabízí široký úsek zlatého písku mírně se svažující do Černého moře. Lemovaná plážovými kavárnami a bary poskytuje perfektní prostředí pro opalování, koupání a vychutnávání si malebných výhledů. South Beach je další oblíbenou volbou, která je známá svou uvolněnou atmosférou a čistou vodou. Návštěvníci Obzoru mohou také prozkoumat nedaleké pláže, jako je pláž Irakli, známá svými přírodními krásami a trochu divočejším, nezastavěným prostředím. Tato pláž je součástí přírodní rezervace a nabízí klidný odpočinek a příležitosti k procházkám v přírodě.

Oblast kolem Obzoru nabízí řadu pobřežních destinací s odlišnými plážemi. Pláž Černomorec, která se nachází nedaleko stejnojmenného města, je místo vhodné pro rodiny s klidnými vodami a příjemnou atmosférou. Rezort Zlaté písky, který se nachází severně od Obzoru, se může pochlubit dlouhou písečnou pláží a pulzující přímořskou atmosférou s mnoha možnostmi zábavy. Na jihu se město Sozopol vyznačuje atraktivními plážemi, jako je Harmani Beach a Kavatsi Beach, z nichž každá nabízí jiný pobřežní zážitek. Rozmanitost pláží v Obzoru a jeho okolí vyhovuje různým preferencím a zajišťuje, že návštěvníci mohou najít perfektní místo k odpočinku a užít si krásu bulharského pobřeží Černého moře.

Nezapomeňte si před cestou do Bulharska sjednat kvalitní cestovní pojištění :: reklama

Památky, které nesmíte v Obzoru minout

Oblast Obzor je obohacena jak o historické památky, tak o přírodní zázraky, které návštěvníkům poskytují mnohostranný zážitek. Nejikoničtější historickou památkou Obzoru je římská pevnost Obzor, která se tyčí na vrcholu kopce Golyamo Kale. Toto archeologické naleziště pochází z římských dob a nabízí panoramatický výhled na moře a město. Pevnost sloužila jako strategická pevnost a zbytky starověkých hradeb, bran a věží umožňují nahlédnout do bohaté minulosti města. Další pozoruhodnou historickou památkou je kostel sv. Paraskevy, okouzlující pravoslavný kostel v srdci starého města Obzor, známý svými krásnými freskami a kulturním významem.

Přírodní rezervace Irakli nedaleko Obzoru je přírodním útočištěm pro milovníky přírody. Pláž Irakli v rezervaci je obklopena nedotčenou krajinou a nabízí odlehlejší a nedotčený pobřežní zážitek. Samotná rezervace je domovem rozmanité flóry a fauny, což z ní dělá ideální destinaci pro ty, kteří hledají útočiště do přírody. Nedaleký Kamchiyski Pyasatsi (Kamchiya Sands) je další přírodní památkou s jedinečnými písečnými dunami podél řeky Kamchia. Tato oblast nabízí malebné prostředí pro klidné procházky a pozorování ptactva, přičemž řeka poskytuje stanoviště pro různé druhy ptáků. Prozkoumávání těchto historických a přírodních památek v regionu Obzor dodává celkovému zážitku hloubku a rozmanitost a nabízí směs kulturního objevování a ponoření do úžasné krajiny bulharského pobřeží Černého moře.

V Obzoru najdete i mnoho dalších zajímavostí ..

Kromě pláží a historických památek nabízí Obzor návštěvníkům živou kulturní scénu a jedinečné zážitky. Město je po celý rok plné různých akcí a festivalů, které oslavují bulharské tradice a vytvářejí živou atmosféru. Festival umění Obzor, který se koná každoročně, přináší pestrou škálu vystoupení, od hudby a tance až po výtvarné umění, a přitahuje místní i mezinárodní umělce. Účast na těchto kulturních akcích poskytuje návštěvníkům hlubší propojení s místní komunitou a vhled do bulharského uměleckého dědictví.

Prozkoumání starého města Obzoru je povinností pro ty, kteří se zajímají o tradiční bulharskou architekturu. Dlážděné uličky, malebná náměstí a historické budovy vytvářejí kouzelnou atmosféru. Městské archeologické muzeum nabízí podrobnější pohled na historii regionu a vystavuje artefakty z různých období, včetně starověkých thráckých a římských předmětů. Chcete-li ochutnat autentické bulharské jídlo, návštěvníci by měli zavítat do místních restaurací a taveren. Bulharská jídla, jako je kavarma (pomalu vařené maso se zeleninou), banitsa (pečivo plněné sýrem a vejci) a shopska salát (osvěžující směs zeleniny a sýru feta), si můžete vychutnat s výhledem na moře. Setkání s místními řemeslníky a návštěva řemeslných obchodů na Starém Městě umožňuje pohlcující zážitek, který nabízí ručně vyráběné suvenýry a vhled do tradičního bulharského řemesla. Tyto kulturní, kulinářské a řemeslné zážitky přispívají k bohatství návštěvy Obzoru a zajišťují nezapomenutelný a autentický průzkum bulharského pobřeží Černého moře.

Víte, že ...

.. ve starověku byl Obzor znám pod svým řeckým jménem Heliopolis, což v překladu znamená Město Slunce? Tento název odráží výhodnou polohu města pro pozorování slunce a jeho historické spojení se starověkou řeckou kulturou.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *