Slunečné Pobřeží > MPM Orel > 10denní > Ultra All inclusive

Bulharsko, Slunečné Pobřeží, Mpm Orel, za <span>31.382</span>Kč
  • Cena za 1 osobu – 31.382    SLEVA 4%
  • Ultra All inclusive
  • Doprava – Letecky
  • Délka pobytu – 10 dnů
  • Termín – od 18.08.2024 do 27.08.2024
  • FIRST MINUTE

***Mpm Orel – Slunečné Pobřeží (Bulharsko)

Hodnocení návštěvníků: 4.1/5, celkem hodnoceno 41x    Přečíst >>>

Hotel MPM Orel je oblíbeným letoviskovým komplexem v blízkosti centra Slunečného pobřeží a přímo u nádherné písčité pláže. Hosté mají snadný přístup k nákupním možnostem, zábavě a místní dopravě v těsné blízkosti ubytování. Mezinárodní letiště Varna je vzdáleno 90 km a Burgas 35 km. Díky své poloze je hotel ideálním výchozím bodem k poznávání okolních přírodních krás a historických památek, jako jsou Nessebar, Sozopol, Achtopol, Burgas, Varna a Ropotamo.

Hotelový komplex Astoria, součástí kterého je Hotel MPM Orel, nabízí 186 moderně zařízených pokojů v šestipatrové budově obklopené zelení. Hosté mohou využívat různorodé vybavení, včetně prostorné vstupní haly s recepcí, směnárnou, restaurací, TV místností, bazénem s oddělenou dětskou částí, bazénovým barem, dětským koutkem, hřištěm, lékárnou a sportovišti.

Ubytování zahrnuje moderní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením, telefonem, klimatizací, satelitní TV a balkonem. Pro děti jsou k dispozici postýlky a vysoké židličky na vyžádání. Stravování je zajištěno formou all-inclusive od 10:30 do 22:00, zahrnující plnou penzi formou bohatého bufetu a lehké občerstvení během dne. Nápoje včetně alkoholu jsou k dispozici zdarma, přičemž některé speciální nápoje jsou za poplatek.

Hosté mohou využívat širokou škálu sportovních aktivit a zábavy v okolí, včetně aerobiku, vodní gymnastiky, plavání v bazénu a různých vodních sportů na pláži. Pro děti jsou k dispozici bazén s brouzdalištěm, hřiště a dětský koutek. V blízkém letovisku Slunečné pobřeží si hosté mohou užít různé aktivity od vodních sportů po noční život a restaurace.

Hotel MPM Orel poskytuje pohodlné ubytování a rozmanité možnosti stravování ve skvělé poloze přímo u moře a blízko centra letoviska.


Nezaujal Vás tento hotel?

▼▼▼ Nevadí 🙂 Ve vyhledávacím formuláři si můžete najít ubytování v Bulharsku podle svých představ. ▼▼▼


Co vás čeká na Slunečném pobřeží

Slunečné pobřeží se nachází podél krásného pobřeží Černého moře v Bulharsku. Toto přímořské letovisko je součástí větší obce Nesebar v provincii Burgas. Jeho zeměpisná poloha se vyznačuje mírně svažitým terénem, který vede dolů k písečné pláži, jež se táhne kilometry podél pobřeží Černého moře. Region se pyšní mírným přímořským klimatem s teplými léty a mírnými zimami, což ho činí hlavním cílem plážových turistů. Okolní krajina je plná svěží zeleně a lesů, které poskytují příjemný kontrast ke slunci a moři. Jedním z významných geografických prvků v okolí je nedaleké starobylé město Nesebar, propojené se Slunečným pobřežím úzkou šíjí. Toto místo světového dědictví UNESCO nabízí pohled do bohaté historie a kultury Bulharska.

Historie Slunečného pobřeží je ve srovnání s dávným dědictvím sousedního Nesebaru poměrně nová. Letovisko bylo záměrně vyvinuto v 50. a 60. letech 20. století jako turistická destinace, využívající přírodní krásy a mírné klima regionu. V průběhu let se rozrostlo v jednu z nejoblíbenějších turistických destinací Bulharska, přitahující návštěvníky z celé Evropy i mimo ni. Slunečné pobřeží je nyní rušným centrem pro rekreanty, nabízejícím širokou škálu ubytování, restaurací, barů a zábavních podniků. Jeho živá atmosféra a bohatá historie spolu s příjemným počasím z něj činí ideální destinaci pro cestovatele, kteří hledají rovnováhu mezi relaxací a poznáváním v krásném přímořském prostředí.


Prohlédnout více fotografií >>>


Předpověď počasí pro Slunečné pobřeží a aktuální situace

SLUNEČNÉ POBŘEŽÍ počasí

Slunečné pobřeží a místní krásné pláže

Cestovní ruch je srdcem Slunečného pobřeží a jeho okolí, každoročně lákajícím miliony návštěvníků. Hlavním lákadlem oblasti je bezpochyby dlouhá a malebná písečná pláž, která se rozprostírá podél pobřeží Černého moře v délce přibližně 8 kilometrů. Tato pláž je ideální pro opalování, koupání a různé vodní sporty, od jízdy na vodním skútru po parasailing. Návštěvníci mohou také objevovat rušnou promenádu lemovanou obchody, kavárnami a restauracemi, které nabízejí místní kuchyni a suvenýry. Pro ty, kdo mají zájem o historii a kulturu, je nezbytnou zastávkou nedaleké starobylé město Nesebar. Tento památkový komplex zapsaný na seznamu UNESCO je dobře zachovalým skanzenem se starobylými kostely, opevněním a kouzelnými dlážděnými uličkami.

Kromě pláže a Nesebaru nabízí region několik dalších atraktivních turistických míst. Action Aquapark je vzrušující vodní park s tobogány a bazény pro celou rodinu. Luna Park na Slunečném pobřeží je další zábavnou destinací se zábavními atrakcemi a hrami. Ve vnitrozemí můžete navštívit malebný přírodní park Strandzha, který je známý svými bujnými lesy, turistickými stezkami a historickou vesnicí Brashlyan. Výlety lodí a exkurze na okolní ostrovy, jako je ostrov Saint Anastasia, poskytují milovníkům přírody možnost prozkoumat úžasnou pobřežní scenérii a mořský život. Ať už hledáte odpočinek, dobrodružství nebo kulturní obohacení, Slunečné pobřeží a jeho okolí nabízí širokou škálu atrakcí, které uspokojí zájmy každého cestovatele.

Nezapomeňte si před cestou do Bulharska sjednat kvalitní cestovní pojištění :: reklama

Tyto památky si na Slunečném pobřeží nenechte ujít

Slunečné pobřeží a jeho okolí nabízí směs historických památek a přírodních krás, které dodávají této destinaci jedinečné kouzlo. Jedním z nejvýznamnějších historických míst je starobylé město Nesebar, často označované jako Perla Černého moře. Nesebar je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO díky své dobře zachovalé středověké architektuře, včetně mnoha kostelů, opevnění a starověkých ruin. Návštěvníci mohou procházet úzkými dlážděnými uličkami a obdivovat historické poklady, jako je kostel sv. Štěpána a archeologické muzeum Starý Nesebar. Historie tohoto města sahá přes 3 000 let zpět, což z něj činí fascinující destinaci pro milovníky historie.

Dalším historickým místem k návštěvě je hrad Ravadinovo, pohádkový hrad, který vypadá jako z pohádky. Tento architektonický skvost nabízí nádherné zahrady, umělecké sochy a kouzelnou kapli. I když není starobylý, poskytuje jedinečný a vizuálně okouzlující zážitek.

Z přírodního hlediska je pozoruhodný přírodní park Strandža, který se nachází nedaleko. Tato chráněná oblast zahrnuje velkou část regionu a je domovem bujných lesů, klikatých řek a rozmanité flóry a fauny. Milovníci turistiky mohou prozkoumávat malebné stezky, které vedou ke skrytým vodopádům a nabízejí panoramatické výhledy na okolní krajinu. Kombinace historických památek a přírodních krás činí z oblasti Slunečné pobřeží ideální destinaci pro cestovatele hledající kulturní a přírodní zážitky.

Na Slunečném pobřeží toho najdete mnohem víc ..

Při návštěvě Slunečného pobřeží v Bulharsku byste neměli minout několik aspektů místní kultury, tradic a kuchyně. Jedním z hlavních zážitků je ochutnávka bulharské kuchyně, která kombinuje středomořské a východoevropské chutě. Tradiční jídla jako banitsa (slané pečivo), shopska salát (osvěžující salát s rajčaty, okurkami a sýrem feta) a kvarma (bohatý guláš z vepřového nebo kuřecího masa) jsou nezbytnou součástí vaší kulinářské cesty. Navštivte místní trhy a restaurace, abyste ochutnali nejčerstvější mořské plody z Černého moře, které je proslulé svou pestrou mořskou faunou.

Na Slunečném pobřeží se také můžete těšit na pestrou kulturní scénu. Po celý rok zde probíhají různé festivaly, které oslavují bulharskou hudbu, tanec a tradice. Folklorní festivaly a hudební akce nabízejí skvělou příležitost ponořit se do místní kultury. Tradiční bulharské oslavy, jako je barevný festival Kukeri, kde místní lidé nosí složité kostýmy a masky na odehnání zlých duchů, poskytují jedinečný a autentický zážitek.

Prohlídka nedaleké vesnice Ravda je dalším bodem, který byste měli zvážit. Tato okouzlující pobřežní vesnice nabízí pohled do tradičního bulharského života s malebnými uličkami, místními trhy a autentickou atmosférou. Navštivte místní pravoslavný kostel a setkejte se s přátelskými místními obyvateli, abyste získali hlubší pochopení bulharských tradic a každodenního života. Ať už jde o ochutnávku místní kuchyně, účast na kulturních akcích nebo prozkoumávání tradičních vesnic, ponoření se do místní kultury je klíčovou součástí zážitku ze Slunečného pobřeží.

Věděli jste, že ...

.. Slunečné pobřeží je navzdory své přírodní kráse ve skutečnosti umělou pláží? Byla účelově postavena v 50. a 60. letech 20. století, aby vytvořila turistickou destinaci podél pobřeží Černého moře.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *