Sv. Konstantin > Ensana Aquahouse Health Spa > 14denní > Snídaně

Bulharsko, Sv. Konstantin, Ensana Aquahouse Health Spa, za <span>38.390</span>Kč
  • Cena za 1 osobu – 38.390    SLEVA 34%
  • Snídaně
  • Doprava – Letecky
  • Délka pobytu – 14 dnů
  • Termín – od 24.07.2024 do 06.08.2024
  • LAST MINUTE

*****Ensana Aquahouse Health Spa – Sv. Konstantin (Bulharsko)

SKVĚLÁ VOLBA 🙂   Hodnocení návštěvníků: 4.6/5, celkem hodnoceno 11x    Přečíst >>>

Ensana Aquahouse Health Spa je luxusní hotel, který nabízí dokonalý relaxační pobyt v letovisku Sv. Konstantin a Helena. Hotel se nachází v centru letoviska, jen 200 metrů od centra s restauracemi, bary a obchody a 6 km od města Varna. Veřejná pláž s jemným pískem je vzdálena pouhých 50 metrů od hotelu, s pozvolným vstupem do moře, což je ideální pro rodiny s dětmi. Plážový bar, lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou hostům k dispozici zdarma, což zaručuje komfortní pobyt u moře.

Vybavení hotelu zahrnuje recepci, směnárnu, pět restaurací a čtyři bary, fitness a wellness centrum, konferenční místnost, vnitřní bazény s termální vodou a pět venkovních bazénů včetně bazénu pro děti se skluzavkou. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma i u bazénů. Hosté mají přístup k Wi-Fi ve všech veřejných prostorách i na pokojích, což jim umožňuje zůstat ve spojení během celého pobytu.

Ubytování v hotelu je luxusní a prostorné. Pokoje Deluxe King o rozloze 39 m² jsou vybaveny klimatizací, manželskou postelí, koupelnou se sprchou, WC a vysoušečem vlasů, telefonem, TV, minibarem (za poplatek), bezpečnostní schránkou, setem pro přípravu kávy a čaje a balkonem nebo terasou. K dispozici jsou také pokoje s výhledem do krajiny nebo na moře, pokoje Superior a Executive s výhledem na moře, které jsou ještě prostornější, a rodinné pokoje Premium s výhledem na moře.

Pro zábavu a sport nabízí hotel zdarma denní a večerní animační programy, miniklub, dětské hřiště, saunu a fitness centrum. Služby wellness centra a masáže jsou k dispozici za poplatek. Stravování je zajištěno formou snídaní nebo polopenze formou bufetu, což zaručuje rozmanitost a kvalitu jídel. Hotel Ensana Aquahouse Health Spa je tak ideální volbou pro ty, kteří hledají luxusní ubytování s bohatým vybavením a službami, a zároveň chtějí využít výhodu blízkosti pláže a centra letoviska.

Pro rezervace vytvořené do 31. května 2024 na pobyty mezi 1. červencem a 31. srpnem 2024 poskytuje hotel voucher v hodnotě 15 BGN na osobu a den, který lze využít ve všech stravovacích zařízeních hotelu. Tento benefit přidává na atraktivitě již tak skvělého místa, které láká na své termální bazény a prvotřídní služby.


Nezaujal Vás tento hotel?

▼▼▼ Nevadí 🙂 Ve vyhledávacím formuláři si můžete najít ubytování v Bulharsku podle svých představ. ▼▼▼


Co najdete v Sv. Konstantinu

Sv. Konstantin se rozprostírá podél malebného bulharského pobřeží Černého moře, konkrétně v severní části regionu Varna. Letovisko je strategicky umístěno asi 8 kilometrů severně od Varny, třetího největšího města Bulharska. Díky své blízkosti k Varně má letovisko snadný přístup ke kulturním a historickým památkám a modernímu vybavení, což činí Sv. Konstantin vyhledávaným místem pro přímořskou relaxaci a městské dobrodružství. Město je na východě omýváno Černým mořem, což vytváří krásné pobřežní prostředí s písečnými plážemi a křišťálově čistou vodou.

Historie Svatého Konstantina se prolíná s jeho minerálními prameny, které jsou známé pro své léčivé vlastnosti. Na konci 19. století tyto prameny přitáhly pozornost a letovisko se začalo rozvíjet s cílem spojit léčebné výhody s přímořským útočištěm. Město, pojmenované po svatých Konstantinovi a Heleně, odráží směs historického významu a moderní pohostinnosti. Sv. Konstantin má příjemné klima s horkými léty a mírnými zimami, což přispívá k jeho atraktivitě po celý rok. Středomořské klima letoviska je ideální pro plážové aktivity během léta a nabízí příjemné podmínky pro wellness a relaxaci v průběhu celého roku.


Prohlédnout více fotografií >>>


Jaké má právě Sv. Konstantin počasí a předpověď na další dny

SV. KONSTANTIN počasí

Krásná místa v Sv. Konstantinu, která stojí za pozornost

Sv. Konstantin je vyhlášenou turistickou destinací, která přitahuje návštěvníky kombinací přímořského kouzla a wellness nabídky. Středisko je známé svými četnými minerálními prameny a mnoho jeho hotelů a lázeňských center využívá tyto přírodní zdroje k poskytování léčebných procedur. Pláž v Sv. Konstantinu je hlavním lákadlem, přičemž hlavní písečný úsek je Saints Constantine and Helena Central Beach. Tato dobře udržovaná pláž nabízí řadu vodních aktivit, od koupání v Černém moři až po vodní sporty, jako je vodní skútr a paddleboarding. Blízkost pláže k různým hotelům, restauracím a barům z ní dělá pohodlné a živé místo pro relaxaci i zábavu.

V nedalekém regionu Zlaté písky vyniká jako další oblíbená rekreační oblast s atraktivními plážemi. Pláž Zlaté písky je jednou z největších a nejznámějších v Bulharsku a je známá svým jemným zlatým pískem a průzračnou vodou. Letovisko nabízí pulzující atmosféru s rušnou přímořskou promenádou s obchody, restauracemi a nočním životem. Pláž Albena, která se nachází o něco severněji, je navíc oceněna Modrou vlajkou s nedotčeným pískem a prostředím vhodným pro rodiny. Tyto nedaleké pláže doplňují nabídku v St. Konstantin a poskytují různé pobřežní zážitky pro turisty, kteří zkoumají severní bulharské pobřeží Černého moře.

Nezapomeňte si před cestou do Bulharska sjednat kvalitní cestovní pojištění :: reklama

Památky, které nesmíte v Sv. Konstantinu minout

Sv. Konstantin je známý pro svou moderní infrastrukturu a wellness nabídky, ale region se také pyšní několika historickými památkami a přírodními divy, které obohacují návštěvnický zážitek. Jedním z nejvýznamnějších historických míst je palác Euxinograd, který se nachází nedaleko Sv. Konstantina. Tento palác byl postaven na konci 19. století jako královská rezidence a vyznačuje se impozantní architekturou a krásnými zahradami. Okolní park nabízí klidné prostředí s malebnou krajinou, což z něj činí oblíbené místo pro klidné procházky a odpočinek. Samotný palác, se svým detailním designem a historickým významem, reflektuje spojení regionu s bulharskou královskou minulostí.

Region kolem Sv. Konstantina je známý svou malebnou přímořskou krajinou. Varna Sea Garden, který se nachází nedaleko, je rozsáhlý park podél pobřeží Černého moře, kombinující přírodní krásy s rekreačními oblastmi. Návštěvníci mohou prozkoumávat turistické stezky, zelené plochy a malebné vyhlídky s výhledem na moře. Další zajímavostí je Asparuhovský most, pozoruhodný lanový most spojující poloostrov Varna s Asparuhovským parkem, který nabízí panoramatický výhled na okolní pobřeží a je architektonickou dominantou. I když v bezprostřední blízkosti není mnoho historických památek, objevování přírodních krás a architektonických skvostů v širším regionu zvyšuje atraktivitu Sv. Konstantina jako turistické destinace.

Sv. Konstantin vám však nabídne mnohem více ..

Kromě krásných pláží a wellness nabídek nabízí Sv. Konstantin řadu zážitků, které ukazují místní kulturu a tradice. Letovisko hostí celoročně různé akce, které přinášejí živou atmosféru. Letní festivaly a koncerty často přitahují jak místní obyvatele, tak turisty. Každoroční Den svatých Konstantina a Heleny, oslavovaný na konci května, je významnou událostí s procesími, kulturními vystoupeními a tradiční hudbou, která návštěvníkům umožňuje poznat místní tradice.

Prozkoumávání kulinářské scény Sv. Konstantina je pro milovníky jídla nezbytností. Město nabízí řadu restaurací, které podávají tradiční bulharská jídla i mezinárodní kuchyni. Milovníci mořských plodů si mohou vychutnat čerstvé úlovky z Černého moře připravené na různé lahodné způsoby. Ochutnávka místních specialit, jako je banitsa (listové těsto plněné sýrem a vejci) a kavarma (pomalu vařené maso a zelenina), poskytuje náhled do bohatého kulinářského dědictví Bulharska. Návštěvníci mohou zažít uvolněné tempo života a vychutnat si klidné jídlo, doprovázené sklenkou místního vína nebo rakie, s výhledem na moře.

Pro ty, kteří mají zájem o architekturu a historické budovy, procházka parky a ulicemi letoviska odhalí směs moderních hotelů a lázeňských center se zbytky starších staveb. Kombinace moderního vybavení a historických prvků vytváří jedinečnou atmosféru. Blízkost Varny, města s bohatou historií, umožňuje jednodenní výlety za archeologickými nalezišti, muzei a pulzujícím městským životem. Ať už navštěvujete místní akce, vychutnáváte si bulharskou kuchyni nebo zkoumáte architektonickou rozmanitost města, Sv. Konstantin nabízí mnohostranný zážitek, který přesahuje typické přímořské útočiště.

Víte, že ...

.. má středisko kulturní dědictví spojené s palácem Euxinograd? Palác byl postaven na konci 19. století a sloužil jako letní sídlo bulharské královské rodiny. Dnes se v něm příležitostně konají kulturní akce a umělecké výstavy a pokračuje v jeho historické roli mecenáše umění.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *