Sv. Konstantin > Ensana Aquahouse Health Spa > 4denní > Polopenze

Bulharsko, Sv. Konstantin, Ensana Aquahouse Health Spa, za <span>15.990</span>Kč
  • Cena za 1 osobu – 15.990    SLEVA 31%
  • Polopenze
  • Doprava – Letecky
  • Délka pobytu – 4 dny
  • Termín – od 24.07.2024 do 27.07.2024
  • FIRST MINUTE

*****Ensana Aquahouse Health Spa – Sv. Konstantin (Bulharsko)

Hodnocení návštěvníků: 4.5/5, celkem hodnoceno 8x    Přečíst >>>

Ensana Aquahouse Health Spa je luxusní hotel, který nabízí dokonalý relaxační pobyt v letovisku Sv. Konstantin a Helena. Hotel se nachází v centru letoviska, jen 200 metrů od centra s restauracemi, bary a obchody a 6 km od města Varna. Veřejná pláž s jemným pískem je vzdálena pouhých 50 metrů od hotelu, s pozvolným vstupem do moře, což je ideální pro rodiny s dětmi. Plážový bar, lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou hostům k dispozici zdarma, což zaručuje komfortní pobyt u moře.

Vybavení hotelu zahrnuje recepci, směnárnu, pět restaurací a čtyři bary, fitness a wellness centrum, konferenční místnost, vnitřní bazény s termální vodou a pět venkovních bazénů včetně bazénu pro děti se skluzavkou. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma i u bazénů. Hosté mají přístup k Wi-Fi ve všech veřejných prostorách i na pokojích, což jim umožňuje zůstat ve spojení během celého pobytu.

Ubytování v hotelu je luxusní a prostorné. Pokoje Deluxe King o rozloze 39 m² jsou vybaveny klimatizací, manželskou postelí, koupelnou se sprchou, WC a vysoušečem vlasů, telefonem, TV, minibarem (za poplatek), bezpečnostní schránkou, setem pro přípravu kávy a čaje a balkonem nebo terasou. K dispozici jsou také pokoje s výhledem do krajiny nebo na moře, pokoje Superior a Executive s výhledem na moře, které jsou ještě prostornější, a rodinné pokoje Premium s výhledem na moře.

Pro zábavu a sport nabízí hotel zdarma denní a večerní animační programy, miniklub, dětské hřiště, saunu a fitness centrum. Služby wellness centra a masáže jsou k dispozici za poplatek. Stravování je zajištěno formou snídaní nebo polopenze formou bufetu, což zaručuje rozmanitost a kvalitu jídel. Hotel Ensana Aquahouse Health Spa je tak ideální volbou pro ty, kteří hledají luxusní ubytování s bohatým vybavením a službami, a zároveň chtějí využít výhodu blízkosti pláže a centra letoviska.

Pro rezervace vytvořené do 31. května 2024 na pobyty mezi 1. červencem a 31. srpnem 2024 poskytuje hotel voucher v hodnotě 15 BGN na osobu a den, který lze využít ve všech stravovacích zařízeních hotelu. Tento benefit přidává na atraktivitě již tak skvělého místa, které láká na své termální bazény a prvotřídní služby.


Nezaujal Vás tento hotel?

▼▼▼ Nevadí 🙂 Ve vyhledávacím formuláři si můžete najít ubytování v Bulharsku podle svých představ. ▼▼▼


Proč objevovat Sv. Konstantin

Sv. Konstantin se rozprostírá podél malebného bulharského pobřeží Černého moře, konkrétně v severní části regionu Varna. Letovisko je strategicky umístěno asi 8 kilometrů severně od Varny, třetího největšího města Bulharska. Díky své blízkosti k Varně má letovisko snadný přístup ke kulturním a historickým památkám a modernímu vybavení, což činí Sv. Konstantin vyhledávaným místem pro přímořskou relaxaci a městské dobrodružství. Město je na východě omýváno Černým mořem, což vytváří krásné pobřežní prostředí s písečnými plážemi a křišťálově čistou vodou.

Historie Svatého Konstantina se prolíná s jeho minerálními prameny, které jsou známé pro své léčivé vlastnosti. Na konci 19. století tyto prameny přitáhly pozornost a letovisko se začalo rozvíjet s cílem spojit léčebné výhody s přímořským útočištěm. Město, pojmenované po svatých Konstantinovi a Heleně, odráží směs historického významu a moderní pohostinnosti. Sv. Konstantin má příjemné klima s horkými léty a mírnými zimami, což přispívá k jeho atraktivitě po celý rok. Středomořské klima letoviska je ideální pro plážové aktivity během léta a nabízí příjemné podmínky pro wellness a relaxaci v průběhu celého roku.


Prohlédnout více fotografií >>>


Aktuální počasí v Sv. Konstantinu + předpověď

SV. KONSTANTIN počasí

Zajímavá místa a krásné pláže v Sv. Konstantinu

Sv. Konstantin je vyhlášenou turistickou destinací, která přitahuje návštěvníky kombinací přímořského kouzla a wellness nabídky. Středisko je známé svými četnými minerálními prameny a mnoho jeho hotelů a lázeňských center využívá tyto přírodní zdroje k poskytování léčebných procedur. Pláž v Sv. Konstantinu je hlavním lákadlem, přičemž hlavní písečný úsek je Saints Constantine and Helena Central Beach. Tato dobře udržovaná pláž nabízí řadu vodních aktivit, od koupání v Černém moři až po vodní sporty, jako je vodní skútr a paddleboarding. Blízkost pláže k různým hotelům, restauracím a barům z ní dělá pohodlné a živé místo pro relaxaci i zábavu.

V nedalekém regionu Zlaté písky vyniká jako další oblíbená rekreační oblast s atraktivními plážemi. Pláž Zlaté písky je jednou z největších a nejznámějších v Bulharsku a je známá svým jemným zlatým pískem a průzračnou vodou. Letovisko nabízí pulzující atmosféru s rušnou přímořskou promenádou s obchody, restauracemi a nočním životem. Pláž Albena, která se nachází o něco severněji, je navíc oceněna Modrou vlajkou s nedotčeným pískem a prostředím vhodným pro rodiny. Tyto nedaleké pláže doplňují nabídku v St. Konstantin a poskytují různé pobřežní zážitky pro turisty, kteří zkoumají severní bulharské pobřeží Černého moře.

Nezapomeňte si před cestou do Bulharska sjednat kvalitní cestovní pojištění :: reklama

Sv. Konstantin nabízí mnoho historických a přírodních památek

Sv. Konstantin, známý svou moderní infrastrukturou a wellness nabídkami, je také bohatý na historické památky a přírodní krásy, které obohacují zážitek návštěvníků. Jednou z významných historických památek je palác Euxinograd, který se nachází v blízkosti Sv. Konstantina. Tento palác, postavený na konci 19. století jako královská rezidence, se vyznačuje impozantní architekturou a krásnými zahradami. Okolní park poskytuje klidné prostředí s malebnou krajinou, což z něj činí oblíbené místo pro procházky a relaxaci. Samotný palác, se svým detailním designem a historickým významem, reflektuje spojení regionu s bulharskou královskou historií.

Region kolem Sv. Konstantina je známý svou malebnou přímořskou krajinou. Varna Sea Garden, který se nachází nedaleko, je velký park podél pobřeží Černého moře, kombinující přírodní krásy s rekreačními oblastmi. Návštěvníci mohou prozkoumávat turistické stezky, zelené plochy a malebné vyhlídky s výhledem na moře. Další zajímavostí je Asparuhovský most, pozoruhodný lanový most spojující poloostrov Varna s Asparuhovským parkem, který nabízí panoramatický výhled na okolní pobřeží a je architektonickou dominantou. I když v bezprostřední blízkosti není mnoho historických památek, objevování přírodních krás a architektonických skvostů v širším regionu zvyšuje atraktivitu Sv. Konstantina jako turistické destinace.

V Sv. Konstantinu toho najdete mnohem víc ..

Sv. Konstantin nenabízí pouze krásné pláže a wellness služby, ale také řadu zážitků, které představují místní kulturu a tradice. V průběhu roku se v letovisku konají různé akce, které přispívají k živé atmosféře. Letní festivaly a koncerty pravidelně přitahují místní i turisty. Každoroční Den svatých Konstantina a Heleny, oslavovaný na konci května, je významnou událostí s procesími, kulturními vystoupeními a tradiční hudbou, což návštěvníkům umožňuje nahlédnout do místních tradic.

Prozkoumávání kulinářské scény Sv. Konstantina je pro gurmány nezbytností. Město nabízí mnoho restaurací, které servírují tradiční bulharská jídla i mezinárodní kuchyni. Milovníci mořských plodů si mohou pochutnat na čerstvých úlovcích z Černého moře připravených na různé způsoby. Ochutnávka místních specialit, jako je banitsa (listové těsto plněné sýrem a vejci) a kavarma (pomalu vařené maso a zelenina), poskytuje ochutnávku bohatého kulinářského dědictví Bulharska. Návštěvníci si mohou užít uvolněné tempo života, vychutnat si klidné jídlo s výhledem na moře, doprovázené sklenkou místního vína nebo rakie.

Pro ty, kteří se zajímají o architekturu a historické budovy, procházka parky a ulicemi letoviska odhalí kombinaci moderních hotelů a lázeňských center se zbytky starších staveb. Tato kombinace moderního vybavení a historických prvků vytváří jedinečnou atmosféru. Blízkost Varny, města s bohatou historií, umožňuje jednodenní výlety k archeologickým nalezištím, muzeím a do živého městského prostředí. Ať už se účastníte místních akcí, vychutnáváte si bulharskou kuchyni nebo objevujete architektonickou rozmanitost města, Sv. Konstantin nabízí mnohostranný zážitek, který přesahuje typické přímořské útočiště.

Možná nevíte, že ...

.. je Sv. Konstantin známý svými minerálními prameny a zajímavou skutečností je, že léčivé vlastnosti těchto pramenů byly uznávány již v římské době? Římané si cenili léčebných výhod minerálních vod, což přispělo k dlouhodobé pověsti regionu jako lázeňské destinace.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *