Slunečné Pobřeží > Dit Evrika Beach Club > 7denní > All Inclusive

Bulharsko, Slunečné Pobřeží, Dit Evrika Beach Club, za <span>20.290</span>Kč
  • Cena za 1 osobu – 20.290    SLEVA 25%
  • All Inclusive
  • Doprava – Letecky
  • Délka pobytu – 7 dnů
  • Termín – od 17.06.2024 do 23.06.2024
  • FIRST MINUTE

****Dit Evrika Beach Club – Slunečné Pobřeží (Bulharsko)

Hodnocení návštěvníků: 4.4/5, celkem hodnoceno 230x    Přečíst >>>

Hotel Evrika Beach Club je oblíbený rodinný resort v severní části Slunečného pobřeží, skládající se ze tří budov, v bezprostřední blízkosti písečné pláže. K centru letoviska se lze dostat pěšky po pobřežní promenádě, nebo využít místní turistický vláček či autobus. Významné body v okolí zahrnují historické centrum Nessebaru (4 km) a mezinárodní letiště v Burgasu (35 km).

S 633 pohodlně zařízenými pokoji a moderním vybavením nabízí Evrika Beach Club komplexní služby pro náročné hosty. Vybavení zahrnuje bazény pro dospělé a děti, aquapark, restaurace s různými kuchyněmi, bary, obchody se suvenýry, konferenční místnosti a wellness centrum. Hotel rovněž poskytuje širokou škálu sportovních aktivit od tenisu až po vodní sporty na pláži.

Stravování je zajištěno programem All Inclusive, který zahrnuje bufetové snídaně, obědy a večeře, lehké občerstvení během dne, a místní nápoje od 10:00 do 24:00. Pro děti jsou připraveny animační programy, dětský klub a bazén. Relaxovat mohou i dospělí v wellness centru, kde jsou k dispozici masáže, sauna a vířivka. Hotel Evrika Beach Club je ideální volbou pro rodiny, páry a ty, kteří hledají pohodlné ubytování přímo u moře s bohatým rekreačním programem.


Nezaujal Vás tento hotel?

▼▼▼ Nevadí 🙂 Ve vyhledávacím formuláři si můžete najít ubytování v Bulharsku podle svých představ. ▼▼▼


Slunečné pobřeží jako top místo pro vaši dovolenou

Slunečné pobřeží je situováno podél malebného pobřeží Černého moře v Bulharsku. Toto přímořské letovisko je součástí větší obce Nesebar, nacházející se v provincii Burgas. Jeho zeměpisná poloha je charakteristická mírně svažitým terénem, který se svažuje dolů k písečné pláži, která se táhne kilometry podél pobřeží Černého moře. Region se pyšní mírným přímořským klimatem s teplými léty a mírnými zimami, což z něj činí hlavní cíl plážových turistů. Okolní krajina je poseta svěží zelení a lesy, které poskytují příjemný kontrast ke slunečnému pobřeží. Jedním z pozoruhodných geografických prvků v okolí je nedaleké starobylé město Nesebar, spojené se Slunečným pobřežím úzkou šíjí. Toto místo světového dědictví UNESCO nabízí pohled do bohaté historie a kultury Bulharska.

Historie Slunečného pobřeží je ve srovnání s dávným dědictvím sousedního Nesebaru poměrně nedávná. Letovisko bylo záměrně vyvinuto v 50. a 60. letech 20. století jako turistická destinace, využívající přírodních krás a mírného klimatu regionu. V průběhu let se rozrostlo v jednu z nejoblíbenějších turistických destinací Bulharska, přitahující návštěvníky z celé Evropy i mimo ni. Slunečné pobřeží je nyní rušným centrem pro rekreanty, nabízejícím širokou škálu ubytování, restaurací, barů a zábavních podniků. Jeho živá atmosféra a bohatá historie spolu s příjemným počasím z něj činí ideální destinaci pro cestovatele, kteří hledají rovnováhu mezi relaxací a poznáváním v krásném přímořském prostředí.


Prohlédnout více fotografií >>>


Jaké má právě Slunečné pobřeží počasí a předpověď na další dny

SLUNEČNÉ POBŘEŽÍ počasí

Slunečné pobřeží a místní krásné pláže

Cestovní ruch je srdcem Slunečného pobřeží a jeho okolí, každoročně lákajícím miliony návštěvníků. Hlavním lákadlem oblasti je bezpochyby dlouhá a malebná písečná pláž, která se rozprostírá podél pobřeží Černého moře v délce přibližně 8 kilometrů. Tato pláž je ideální pro opalování, koupání a různé vodní sporty, od jízdy na vodním skútru po parasailing. Návštěvníci mohou také objevovat rušnou promenádu lemovanou obchody, kavárnami a restauracemi, které nabízejí místní kuchyni a suvenýry. Pro ty, kdo mají zájem o historii a kulturu, je nezbytnou zastávkou nedaleké starobylé město Nesebar. Tento památkový komplex zapsaný na seznamu UNESCO je dobře zachovalým skanzenem se starobylými kostely, opevněním a kouzelnými dlážděnými uličkami.

Kromě pláže a Nesebaru nabízí region několik dalších atraktivních turistických míst. Action Aquapark je vzrušující vodní park s tobogány a bazény pro celou rodinu. Luna Park na Slunečném pobřeží je další zábavnou destinací se zábavními atrakcemi a hrami. Ve vnitrozemí můžete navštívit malebný přírodní park Strandzha, který je známý svými bujnými lesy, turistickými stezkami a historickou vesnicí Brashlyan. Výlety lodí a exkurze na okolní ostrovy, jako je ostrov Saint Anastasia, poskytují milovníkům přírody možnost prozkoumat úžasnou pobřežní scenérii a mořský život. Ať už hledáte odpočinek, dobrodružství nebo kulturní obohacení, Slunečné pobřeží a jeho okolí nabízí širokou škálu atrakcí, které uspokojí zájmy každého cestovatele.

Nezapomeňte si před cestou do Bulharska sjednat kvalitní cestovní pojištění :: reklama

Tyto památky si na Slunečném pobřeží nenechte ujít

Slunečné pobřeží a jeho okolí se pyšní kombinací historických památek a přírodních divů, které destinaci přidávají na hloubce a kouzlu. Jednou z nejvýznamnějších historických památek je starobylé město Nesebar, často označované jako Perla Černého moře. Nesebar je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO a je známý svou dobře zachovanou středověkou architekturou, včetně mnoha kostelů, opevnění a starověkých ruin. Návštěvníci mohou prozkoumávat úzké dlážděné uličky a obdivovat historické skvosty, jako je kostel sv. Štěpána a archeologické muzeum Starý Nesebar. Bohatá historie města sahá přes 3 000 let zpět, což z něj činí podmanivou destinaci pro milovníky historie.

Dalším historickým místem, které stojí za návštěvu, je hrad Ravadinovo, pohádkový hrad, který vypadá jako vytržený z pohádkové knížky. Tento architektonický zázrak nabízí nádherné zahrady, umělecké sochy a okouzlující kapli. I když není hrad starobylý, poskytuje jedinečný a vizuálně podmanivý zážitek.

Z přírodního hlediska je pozoruhodnou přírodní památkou nedaleký přírodní park Strandža. Tato chráněná oblast pokrývá významnou část regionu a je domovem bujných lesů, meandrujících řek a rozmanité flóry a fauny. Milovníci pěší turistiky mohou prozkoumat malebné stezky, které vedou ke skrytým vodopádům a nabízejí panoramatické výhledy na okolní krajinu. Kombinace historických památek a přírodních krás dělá z regionu Slunečné pobřeží ideální destinaci pro cestovatele, kteří hledají kulturní i outdoorové zážitky.

Na Slunečném pobřeží najdete i mnoho dalších zajímavostí ..

Při návštěvě Slunečného pobřeží v Bulharsku existuje několik aspektů místní kultury, tradic a kuchyně, které byste si neměli nechat ujít. Jedním z vrcholů je zažít bulharskou kuchyni, která je nádhernou směsí středomořských a východoevropských chutí. Nezapomeňte ochutnat tradiční jídla, jako je banitsa (slané pečivo), shopska salát (osvěžující salát s rajčaty, okurkami a sýrem feta) a kvarma (bohaté guláše typicky připravené z vepřového nebo kuřecího masa). Můžete také prozkoumat místní trhy a restaurace a ochutnat ty nejčerstvější pokrmy z mořských plodů, protože Černé moře je známé svým rozmanitým mořským životem.

Dalším kulturním zážitkem, který je třeba zvážit, je návštěva místních festivalů a akcí. Na Slunečném pobřeží se po celý rok koná řada festivalů, které oslavují bulharskou hudbu, tanec a tradice. Každoroční folklorní festivaly a hudební akce nabízejí návštěvníkům možnost ponořit se do pulzující místní kultury. Účast na tradičních bulharských zvycích a oslavách, jako je pestrý a živý festival Kukeri, kde si místní oblékají komplikované kostýmy a masky, aby odehnali zlé duchy, může poskytnout jedinečný a pohlcující zážitek.

Za zvážení stojí i prohlídka nedaleké vesnice Ravda. Tato okouzlující pobřežní vesnice nabízí pohled do tradičního bulharského života s malebnými uličkami, místními trhy a autentickou atmosférou. Můžete navštívit místní pravoslavný kostel a komunikovat s přátelskými místními obyvateli, abyste získali hlubší uznání pro bulharské tradice a každodenní život. Ať už se jedná o ochutnávání místní kuchyně, navštěvování kulturních akcí nebo poznávání tradičních vesnic, ponoření se do místní kultury je nezbytnou součástí zážitku ze Slunečného pobřeží.

Možná nevíte, že ...

.. Slunečné pobřeží je navzdory své přírodní kráse ve skutečnosti umělou pláží? Byla účelově postavena v 50. a 60. letech 20. století, aby vytvořila turistickou destinaci podél pobřeží Černého moře.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *