Slunečné Pobřeží > MPM Condor > 9denní > Light All inclusive

Bulharsko, Slunečné Pobřeží, Mpm Condor, za <span>22.646</span>Kč
  • Cena za 1 osobu – 22.646    SLEVA 4%
  • Light All inclusive
  • Doprava – Letecky
  • Délka pobytu – 9 dnů
  • Termín – od 29.07.2024 do 06.08.2024
  • FIRST MINUTE

****Mpm Condor – Slunečné Pobřeží (Bulharsko)

Hodnocení návštěvníků: 3.9/5, celkem hodnoceno 40x    Přečíst >>>

MPM Condor je zrekonstruovaný hotelový resort situovaný v klidné části známého letoviska Slunečné pobřeží, přímo u široké písčité pláže. Hosté mají snadný přístup k nákupním možnostem, restauracím, barům, diskotékám, lunaparku, aquaparku, půjčovnám automobilů a jízdních kol. Mezinárodní letiště Burgas je vzdáleno 35 km a nedaleké historické městečko Starý Nessebar, zařazené na seznam světového kulturního dědictví UNESCO, představuje oblíbený cíl výletů.

Hotel nabízí ubytování v částečně zrekonstruované desetipatrové budově s krásným panoramatickým výhledem na moře. K dispozici jsou prostorná vstupní hala s recepcí, směnárnou, trezory (za poplatek), lobby bar, hlavní restaurace, internetový koutek (za poplatek), úschovna zavazadel, společenská místnost, supermarket, kosmetický salón, masážní salón, tetovací studio, kadeřnictví, půjčovna jízdních kol, velký venkovní bazén s dětskou částí, bar u bazénu, opalovací terasa s lehátky a slunečníky zdarma a parkoviště.

Ubytování zahrnuje elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vybavené sociálním zařízením, telefonem, klimatizací, rádiem, satelitní TV, minibarem (za poplatek) a balkonem s výhledem na moře nebo do okolí. Hotel má také pokoje přizpůsobené handicapovaným klientům na vyžádání. Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička jsou k dispozici na vyžádání. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování zahrnuje snídaně podávané formou švédských stolů, a hosté si mohou objednat servírované večeře (nápoje za poplatek). Hotel MPM Condor si získává hosty svou moderní atmosférou, příjemným relaxačním prostředím a nabízí sportovní aktivity jako stolní tenis, kulečník, jízdy na kolech, šipky, minigolf (v blízkosti hotelu) a motorizované i nemotorizované vodní sporty na pláži (za poplatek). Kromě toho pořádá pravidelné folklórní večery s živou hudbou. Pro relaxaci jsou k dispozici kadeřnictví, kosmetický salón, bazén s opalovací terasou a masážní salón s pestrou nabídkou masáží.

Další služby, jako masáže, kosmetika, kadeřnictví, služby tetovacího studia, večeře, internet, půjčovna jízdních kol, rezory a vodní sporty na pláži, jsou k dispozici za poplatek. Krásná písčitá pláž přímo před hotelem nabízí velmi pozvolný vstup do moře a širokou škálu motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů (za poplatek), včetně plážového volejbalu, loďek, windsurfingu, vodního lyžování a dalších. Plážové snack bary a možnost pronájmu lehátek se slunečníky jsou také k dispozici (za poplatek). MPM Condor nabízí ideální kombinaci relaxace, zábavy a pohodlí pro nezapomenutelný pobyt na Slunečném pobřeží.


Nezaujal Vás tento hotel?

▼▼▼ Nevadí 🙂 Ve vyhledávacím formuláři si můžete najít ubytování v Bulharsku podle svých představ. ▼▼▼


Co najdete na Slunečném pobřeží

Slunečné pobřeží se nachází podél malebného pobřeží Černého moře v Bulharsku. Toto přímořské letovisko je součástí větší obce Nesebar, která se nachází v provincii Burgas. Jeho zeměpisná poloha je charakteristická mírně svažitým terénem, který vede dolů k písečné pláži, která se táhne kilometry podél pobřeží Černého moře. Region se těší mírnému přímořskému podnebí s teplými léty a mírnými zimami, což z něj činí hlavní cíl plážových turistů. Okolní krajina je poseta svěží zelení a lesy, které poskytují osvěžující kontrast ke slunci a moři. Jedním z pozoruhodných geografických prvků v okolí je nedaleké starobylé město Nesebar, spojené se Slunečným pobřežím úzkou šíjí. Toto místo světového dědictví UNESCO nabízí pohled do bohaté historie a kultury Bulharska.

Historie Slunečného pobřeží je ve srovnání s dávným dědictvím sousedního Nesebaru poměrně nedávná. Letovisko bylo cíleně vyvinuto v 50. a 60. letech 20. století jako turistická destinace s využitím přírodních krás a mírného klimatu regionu. V průběhu let se rozrostla v jednu z nejoblíbenějších turistických destinací Bulharska, která přitahuje návštěvníky z celé Evropy i mimo ni. Slunečné pobřeží je nyní rušným centrem pro rekreanty se širokou škálou možností ubytování, restaurací, barů a zábavních podniků. Jeho živá atmosféra a bohatá historie spolu s příjemným počasím z něj činí ideální destinaci pro cestovatele, kteří hledají rovnováhu relaxace a poznávání v krásném přímořském prostředí.


Prohlédnout více fotografií >>>


Aktuální počasí na Slunečném pobřeží + předpověď

SLUNEČNÉ POBŘEŽÍ počasí

Co podniknout na Slunečném pobřeží a okolí

Cestovní ruch je hlavní silou Slunečného pobřeží a okolního regionu, přitahující každý rok miliony turistů. Hlavním tahákem je zde bezesporu dlouhá a krásná písečná pláž, která se táhne podél Černého moře v délce asi 8 kilometrů. Tato pláž je ideální pro slunění, plavání a různé vodní sporty, od vodních skútrů po parasailing. Návštěvníci mohou také prozkoumat rušnou promenádu plnou obchodů, kaváren a restaurací, kde si mohou vychutnat místní kuchyni a nakoupit suvenýry. Pro ty, kdo se zajímají o historii a kulturu, je nedaleké starobylé město Nesebar nezbytnou zastávkou. Toto místo zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO je skvělým příkladem dobře zachovalého skanzenu se starobylými kostely, pevnostmi a malebnými dlážděnými uličkami.

Region nabízí kromě pláže a Nesebaru mnoho dalších zajímavých turistických míst. Action Aquapark je vzrušující vodní park s tobogány a bazény, které jsou ideální pro rodiny. Luna Park na Slunečném pobřeží je další zábavnou destinací s atrakcemi a hrami. Ve vnitrozemí se nachází malebný přírodní park Strandzha, známý svými bujnými lesy, turistickými stezkami a historickou vesnicí Brashlyan. Výletní plavby a exkurze na okolní ostrovy, jako je ostrov Saint Anastasia, nabízejí příležitost pro milovníky přírody prozkoumat nádhernou pobřežní scenérii a mořský život. Ať už hledáte relaxaci, dobrodružství nebo kulturní zážitky, Slunečné pobřeží a jeho okolí poskytují rozmanité atrakce pro každého cestovatele.

Nezapomeňte si před cestou do Bulharska sjednat kvalitní cestovní pojištění :: reklama

Historické a přírodní památky, které najdete na Slunečném pobřeží

Slunečné pobřeží a jeho okolí se pyšní kombinací historických památek a přírodních divů, které destinaci přidávají na hloubce a kouzlu. Jednou z nejvýznamnějších historických památek je starobylé město Nesebar, často označované jako Perla Černého moře. Nesebar je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO a je známý svou dobře zachovanou středověkou architekturou, včetně mnoha kostelů, opevnění a starověkých ruin. Návštěvníci mohou prozkoumávat úzké dlážděné uličky a obdivovat historické skvosty, jako je kostel sv. Štěpána a archeologické muzeum Starý Nesebar. Bohatá historie města sahá přes 3 000 let zpět, což z něj činí podmanivou destinaci pro milovníky historie.

Dalším historickým místem, které stojí za návštěvu, je hrad Ravadinovo, pohádkový hrad, který vypadá jako vytržený z pohádkové knížky. Tento architektonický zázrak nabízí nádherné zahrady, umělecké sochy a okouzlující kapli. I když není hrad starobylý, poskytuje jedinečný a vizuálně podmanivý zážitek.

Z přírodního hlediska je pozoruhodnou přírodní památkou nedaleký přírodní park Strandža. Tato chráněná oblast pokrývá významnou část regionu a je domovem bujných lesů, meandrujících řek a rozmanité flóry a fauny. Milovníci pěší turistiky mohou prozkoumat malebné stezky, které vedou ke skrytým vodopádům a nabízejí panoramatické výhledy na okolní krajinu. Kombinace historických památek a přírodních krás dělá z regionu Slunečné pobřeží ideální destinaci pro cestovatele, kteří hledají kulturní i outdoorové zážitky.

Slunečné pobřeží však nabízí mnohem víc ..

Při návštěvě Slunečného pobřeží v Bulharsku se setkáte s několika aspekty místní kultury, tradic a kuchyně, které byste si neměli nechat ujít. Jedním z hlavních vrcholů je ochutnávka bulharské kuchyně, která představuje nádhernou směs středomořských a východoevropských chutí. Doporučujeme vyzkoušet tradiční jídla, jako je banitsa (slané pečivo), shopska salát (osvěžující salát s rajčaty, okurkami a sýrem feta) a kvarma (bohaté guláše z vepřového nebo kuřecího masa). Také můžete navštívit místní trhy a restaurace, kde ochutnáte čerstvé mořské plody z Černého moře, které je známé svou bohatou biodiverzitou.

Kulturní zážitky jsou na Slunečném pobřeží také nesmírně důležité. Po celý rok se zde koná řada festivalů, které oslavují bulharskou hudbu, tanec a tradice. Folklorní festivaly a hudební akce nabízejí návštěvníkům příležitost ponořit se do pulzující místní kultury. Zúčastnit se tradičních bulharských zvyklostí, jako je barevný a živý festival Kukeri, kde místní obyvatelé nosí složité kostýmy a masky k odehnání zlých duchů, může poskytnout jedinečný a pohlcující zážitek.

Dalším bodem, který byste měli zvážit, je výlet do nedaleké vesnice Ravda. Tato malebná pobřežní vesnice nabízí pohled do tradičního bulharského života s úzkými uličkami, místními trhy a autentickou atmosférou. Návštěva místního pravoslavného kostela a setkání s přátelskými obyvateli vám umožní hlouběji porozumět bulharským tradicím a každodennímu životu. Ať už jde o ochutnávku místní kuchyně, účast na kulturních akcích nebo poznávání tradičních vesnic, ponoření se do místní kultury je nezbytnou součástí zážitku ze Slunečného pobřeží.

Možná nevíte, že ...

.. se region může pochlubit několika plážemi s modrou vlajkou, které jsou mezinárodně uznávány pro svou čistotu a udržitelnost životního prostředí? Toto označení znamená vysoké ekologické standardy dodržované v této oblasti.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *